Resim
Anasayfa » Kozaklı Otelleri » inan Termal

inan Termal

KONGRE MERKEZİ

600 kişiden 1000 kişiye kadar seminer, konferans, ürün tanıtımları, iş toplantıları, sergiler, etkinlik planlamaları, özel günler, düğünler, kutlamalar… Her türlü organizasyonunuz için birbirinden farklı çok amaçlı toplantı salonlarımız ikram ve sunumlarıyla başarılı bir ekip çalışmasına imza atacaktır.

İNAN THERMAL RESIDENCE sağladığı kusursuz konaklama ve hizmet anlayışıyla verimli, başarılı, sorunsuz toplantı ve prezantasyonlarınız için gerekli tüm ekipmanları, kaliteli bir ortamda rahatlığınızı tamamlayan oturma düzeniyle ayrıcalıklı detayları geniş bir hizmet yelpazesinde bir araya getirmiştir.

Üstün kalitede hizmet anlayışıyla rakipsiz ekibimizden, video sunumlarından online sistemli sunumların kolaylığına; taze hazırlanmış çay-kahve ikramlarından esnek ve zengin yiyecek & içecek mönülerimize kadar toplantılarınızı ve kutlamalarınızı stresten uzak ve başarılı kılmak için gereken her şeyi İNAN THERMAL RESIDENCE muhteşem Kongre merkezinde bir arada bulabilirsiniz.

SPA MERKEZİ

21. Yüzyılın sağlıklı yaşam ve kalıcı güzellik trendi SPA (Salus Per Aquam) sudan gelen sağlık anlamına gelmektedir. SPA, vücudun ölü hücrelerden arınmasını, toksinin atılmasını, dolaşımın düzenlenmesini, magnezyum, sülfür, kalsiyum ve potasyum gibi doğal minarellerin daha hızlı ve sağlıklı alınmasını sağlar.

İNAN THERMAL RESIDENCE bünyesinde bulunan SPA Merkezimizde; Ayurveda kürleri, fizik tedavi kürleri, termal terapiler ve egzersizler alanlarında uzman profesyonel bir kadro gözetiminde uygulanmaktadır.

SOSYAL TESİSLER

Dinlenirken eğlenmenin keyfini birlikte sunan İNAN THERMAL RESIDENCE’ da özel anlar yaşamak için sınırsız seçeneğiniz var. Havuzlarda kendinizi suya bırakabilir. doğa yürüyüşlerine katılabilir, fitness yaparak form tutabilir, ruhunuzu ve bedeninizi rahatlatacağınız buhar banyosu, hamam & saunanın keyfini çıkarabilir, termal sularımızda şifa bulabilir, oyun salonumuzda satranç, bilardo ve masa tenisi oynuyabilirsiniz.

Sağlıklı ve huzurlu bir tatilin kapılarını açan İNAN THERMAL RESIDENCE, Basketbol sahası, voleybol sahası, fitness salonu, yürüyüş ve koşu parkuru ile size spor yapma, eğlenme ve vaktinizi en güzel şekilde değerlendirme fırsatını bir arada veriyor...

inan termal inan termal fiyatları inan termal resort inan termal kayseri inan termal devremülk inan termal inan termal danışman girişi nevşehir inan termal inan termal afyon aksaray inan termal kayseri termal otel

Yeni inan Termal Kozaklı Otelleri inan Termal
Anasayfa » Kozaklı Otelleri » inan Termal

Hacı Veli Termal

Yapısel Termal

» Erdem Termal

» Dadak Termal Otel

» Gündüz Termal

» Vural termal

» Kral Termal

» Kattre Termal Otel

» Çiftçiler Termal

» Yapısel Termal

» Hacı Veli Termal

Copyright © 2014 Facebook Sözleri - Güzel Sözler - Kozaklı Otelleri - Soru Cevap - Kahve Falı - Rüya Tabiri

Resimli Sözler

En Güzel inan termal, inan termal otel, inan termal kayseri, inan termal iskenderun, inan termal video, inan termal KOZAKLI, inan termal iskenderun, telefonlar, fiyat, kayseri İndir inan Termal En iyi inan termal, inan termal otel, inan termal kayseri, inan termal iskenderun, inan termal video, inan termal KOZAKLI, inan termal iskenderun, telefonlar, fiyat, kayseri Paylaş Kozaklı Otelleri Paylaş inan termal, inan termal otel, inan termal kayseri, inan termal iskenderun, inan termal video, inan termal KOZAKLI, inan termal iskenderun, telefonlar, fiyat, kayseri inan Termal resimli anlamlı sözler resimler indir anlamlı güzel sözler aşk sözleri indir