Resim
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada görülen sevgili, bekar olanlar için güzel bir karşılaşma ve mutlu evlilik olarak yorumlanır.

rüyada eski sevgiliyi görmek, bekarlar için uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

rüyada eski sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.

rüyada eski sevgili ile gezmek; yeni bir aşk hayatına işarettir.

rüyada eski sevgili ile kavga etmek, yeni sevgiliniz var ise onunla zorlu bir engeli aşacaksınız, yok ise samimi bir arkadaşınız sizin için kendini tehlikeye atacak.

rüyada eski sevgili ile öpüşmek, aradan fazla zaman geçmeden ondan haber alacak ve ona rastlayacak demektir.

rüyada eski sevgili ile barışmak iyiye delalaet değildir. üzüntü, keder, kötü dostluklar rüyada barışanları

Bir kimseyle sulh yapmak yahut iki tarafın barış yaptığını görmek aradaki ihtilafların derinleşmesine; Barış yapmak bazen daha hayırlı bir işi tercih etmeye, Bir kimseyi yahut insanları barışa çağırmak, sapkınlık içinde olan kişi yahut kişileri hidayetee, haklı olan tarafa çağırmaya; Dargın olduğu biriyle barışmak o kimsenin nukukunu gözetmeye, Birbiriyle küs olan insanları barıştırmak hayırlı iş ve teşebbüslere, Allah katında makbul amele dellet eder.Yaşanılan küskünlüklerin büyümesidir.

 Ya da uzun zamandır ödeyemediğiniz bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğinizin habercisidir. Evli iseniz gördüğünüz rüya aile huzurunun bozulacağına işarettir. Rüyada görülen sevgili güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ve asık suratlı ise bir dedikodu yüzünden aranızda bir tartışma yaşayacağınıza işarettir. Sevgili ile gezmek isteklerinize kavuşacağınıza, sevgili ile tartışmak ise yakın zamanda evleneceğinize işarettir. Bazen de, rüyada sevgili görmek, sevgilisi olanlar için ayrılık, olmayanlar için yeni bir sevgili olarak yorumlanır.

Yeni Rüyada eski sevgiliyi görmek Rüya Tabirleri Rüyada eski sevgiliyi görmek
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada doğum yapan kadın görmek

Rüyada eski para görmek

» Rüyada bebek görmek

» Rüyada Su Görmek

» Rüyada kendi saçını kesmek

» Rüyada erkek bebek emzirmek

» Rüyada Kan Görmek

» Rüyada civciv görmek, ne demek

» Rüyada havaalanı uçak görmek

» Rüyada kedi sevmek

» Rüyada kara yılan görmek

Copyright © 2014 Facebook Sözleri - Güzel Sözler - Kozaklı Otelleri - Soru Cevap - Kahve Falı - Rüya Tabiri

Resimli Sözler

En Güzel rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek İndir Rüyada eski sevgiliyi görmek En iyi rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek Paylaş Rüya Tabirleri Paylaş rüyada eski sevgiliyi görmek ne demek Rüyada eski sevgiliyi görmek resimli anlamlı sözler resimler indir anlamlı güzel sözler aşk sözleri indir