Resim
Anasayfa » Rüyada doğum sancısı çekmek

Rüyada doğum sancısı çekmek

Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata, yoksul için ona yardım edecek birine, zengin için malını israf etmeye yahut mal ve varlık üzerindeki tassarrufunun kısıtlanmasına, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına, eşi hamile olanın erkek çocuk doğurmasına, Kadının ağzından doğum yapması vefatına, Erkeğin doğum yaptığını görlmesi hastalanmasına, Kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, Erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa, Hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya, Doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye, Bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

Rüyada herhangi bir Canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve kötü Günlerden sonra güzel günlerin geleceğine yorumlanır.

Sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Güzel bir bebeğin doğması çok güzel bir haberdir.

Rüyada bir dogum evinde bulundugunuzu ve bazi çocuklarin dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni, yeni atilimlara gireceginize ve is ve kazancinizi artirmak ve gelistirmek için bir takim tesebbüslere giristiginize, bazi is adamlari ile temaslar kurarak yeni is sahalari aradiginiza yorumlanir. Eger halktan biri iseniz, dogum görmeniz, dostlarinizin sizi aranilir ve sevilir bir kimse olarak tanidiklarina; ev kadini iseniz komsulariniz arasinda sevilen ve sayilan bir kimse oldugunuza delalet eder.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel Günleri işaret eder.

Yeni Rüyada doğum sancısı çekmek Rüya Tabirleri Rüyada doğum sancısı çekmek
Anasayfa » Rüyada doğum sancısı çekmek

Rüyada Yumurta Görmek

Rüyada doğum sancısı çekmek

» Rüyada en yakın arkadaşını görmek

» Rüyada doğum sancısı çekmek

» Rüyada Kan Görmek

» Rüyada kara yılan görmek

» Rüyada kedi sevmek

» Rüyada Güvercin Görmek

» Rüyada Cami Görmek

» Rüyada yeşil yılan görmek

» Rüyada Yumurta Görmek

Copyright © 2014 Facebook Sözleri - Güzel Sözler
Css Valid .

Facebook için Rüyada doğum sancısı çekmek ne demek İndir Rüyada doğum sancısı çekmek Face Paylaş En Güzel Rüyada doğum sancısı çekmek ne demek Face Paylaş Rüya Tabirleri Paylaş Rüyada doğum sancısı çekmek ne demek Rüyada doğum sancısı çekmek