Resim
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada bekar birinin bebek emzirmesi

Rüyada bekar birinin bebek emzirmesi

Rüyada Bebek Emzirmek görmek; bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşacağına işarettir.

Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine rüyanın anlamı bu şekildedir.

Bir kimse sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görürse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirirse yahut çocuktan emerse o kimseye şiddet erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

Yeni Rüyada bekar birinin bebek emzirmesi Rüya Tabirleri Rüyada bekar birinin bebek emzirmesi
Anasayfa » Rüya Tabirleri » Rüyada bekar birinin bebek emzirmesi

Rüyada eski para görmek

Rüyada Ceviz Görmek

» Rüyada en yakın arkadaşını görmek

» Rüyada doğum sancısı çekmek

» Rüyada dişlerin düşmesi

» Rüyada Gelinlik Görmek

» Rüyada yemek yemek,görmek

» Rüyada erkek bebek görmek

» Rüyada kedi sevmek

» Rüyada doğum yapacağını görmek

» Rüyada eski sevgiliyi görmek

Copyright © 2014 Facebook Sözleri - Güzel Sözler - Kozaklı Otelleri - Soru Cevap - Kahve Falı - Rüya Tabiri

Resimli Sözler

En Güzel rüyada bekar birinin çocuk emzirmesi İndir Rüyada bekar birinin bebek emzirmesi En iyi rüyada bekar birinin çocuk emzirmesi Paylaş Rüya Tabirleri Paylaş rüyada bekar birinin çocuk emzirmesi Rüyada bekar birinin bebek emzirmesi resimli anlamlı sözler resimler indir anlamlı güzel sözler aşk sözleri indir